انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان

انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان

انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir


طراحی و شبیه سازی انواع مدارهای مجتمع آنالوگ با ADS

طراحی و شبیه سازی انواع مدارهای مجتمع دیجیتال با ADS

طراحی و شبیه سازی انواع مدارهای مرکب (آنالوگ-دیجیتال) با ADS

طراحی و شبیه سازی انواع مدارهای مجتمع فرکانس بالا با ADS

انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان

 

انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان

انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان؛ نرم افزار Advanced Design System یا ADS، محصول شرکت Agilent EESof EDA می باشد که یکی از پرطرفدارترین ابزاری موجود در طراحی و تحلیل مدارهای RF، مایکروویو، تجزیه و تحلیل فرکانسی هارمونیک ها و مدارت آنالوگ، مدارها و سیستم های مخابراتی آنالوگ و دیجیتال است.نرم افزار ADS در حال حاضر یکی از بهترین روش ها در تجزیه و تحلیل انواع مدارهای مخابراتی و الکترونیکی آنالوگ و دیجیتال است. طراحی و شبیه سازی مدارهای مختلف الکترونیکی فرکانس بالا با استفاده از نرم افزار ADS برای کسانی که با این نرم افزار آشنایی ندارند و یا مبتدی هستند با توجه به حجم بسیار بالای امکانات و کاربردهای نرم افزار ADS آشنایی با تمام جزئیات و قابلیت های آن، کمی دشوار و زمان بر می باشد. از این رو گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir می تواند شما را در اجرای پروژه های خود همراهی کند. انجام همه ی پروژه های ADS به همراه آموزش کامل مراحل طراحی و شبیه سازی پروژه مورد نظر توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir صورت می گیرد. زمینه های مختلفی برای طراحی و شبیه سازی تحت پوشش فعالیت های ماست. از مهم ترین آن ها می توان به طراحی و شبیه سازی مدارهای مجتمع آنالوگ RF با نرم افزار ADS، طراحی مدارهای توان پایین و فرکانس بالا با نرم افزار ADS، طراحی و شبیه سازی انواع فیلترها با ADS، طراحی و شبیه سازی انواع مبدل های دیجیتال به آنالوگ با نرم افزار ADS، طراحی و شبیه سازی انواع مبدل های آنالوگ به دیجیتال با نرم افزار ADS و ... اشاره نمود. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir از سال 1392 به طور حرفه ای در حال انجام پروژه های ADS می باشد.

 

طراحی و شبیه سازی با قطعات پیچیده و جدید الکترونیک

 

روش های ثبت و درخواست انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان

درخواست پروژه از طریق راه های ارتباطی


51 89 01 46 - 021    

6009 409 - 0936     

883 75 33 - 0930    

Project@elecroom.ir    

ثبت پروژه از طریق سایت


شما می توانید مستقیماً از سایت و از طریق دکمه ثبت سفارش مراحل ثبت و درخواست پروژه خود را انجام دهید.

ثبت سفارش

تماس تلفنی

اگر فرصت شما بسیار اندک است و نیاز به پاسخگویی سریع دارید، می توانید با شماره تلفن ثابت 46018951-021 و یا با شماره همراه 4096009-0936 تماس بگیرید.

1
ارسال پیام

اگر برای شما امکان تماس وجود ندارد، می توانید از طریق پیام رسان ها به شماره 3375883-0930 یک پیام شامل مشخصات و تشریح پروژه ارسال نمایید.

2
ارسال ایمیل

در صورتی که پروژه شما شامل یک مقاله، رساله، شکل، دیتا شیت و ... است، فایل خود را به همراه مشخصات و شماره تماس به آدرس Project@elecroom.ir ارسال نمایید.

3
ثبت از طریق سایت

در کنار روش های بالا، شما می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش و طی کردن تمام مراحل ثبت پروژه به طور مستقیم برای ثبت و درخواست انجام پروژه خود اقدام نمایید.

4

انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان

انجام پروژه های ADS با آموزش رایگان

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *