انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان

انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان

انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir


طراحی و شبیه سازی همه مدارهای پیچیده ترتیبی با زبان VHDL

طراحی و شبیه سازی همه مدارهای پیچیده ترکیبی با زبان VHDL

طراحی و شبیه سازی همه ی مبدل ها، فیلترها و ... با زبان VHDL

طراحی و شبیه سازی ماشین های حالت، RTL و ... با زبان VHDL

انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان

 

انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان

انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان؛ زبان برنامه نویسی VHDL زبان توصیف سخت افزار می باشد. این زبان برای طراحی یک سیستم دیجیتال به کار می رود. زبان برنامه نویسی VHDL به عنوان یک ابزار اصلی صنعتی برای برنامه ریزی سیستم های دیجیتال کاربرد دارد. به طور کلی افزایش حجم و پیچیدگی سیستم های دیجیتال، ابزارهای طراحی به کمک کامپیوتر بیشتری برای پروسه طراحی و سخت افزار معرفی می شوند. نرم افزار ModelSim به عنوان یک ابزار صنعتی استاندارد برای بازبینی و بررسی صحت طرح های دیجیتال بر پایه زبان VHDL به کار می رود. زبان برنامه نویسی VHDL و استفاده از نرم افزار ModelSim برای پیاده سازی و شبیه سازی توسیف سخت افزار برای کسانی که با این نرم افزار و این زبان برنامه نویسی آشنایی ندارند و یا مبتدی هستند کمی دشوار و زمان بر می باشد. از این رو گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir می تواند شما را در اجرای پروژه های خود همراهی کند. انجام همه ی پروژه های VHDL به همراه آموزش کامل مراحل طراحی و شبیه سازی پروژه مورد نظر توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir صورت می گیرد. زمینه های مختلفی برای طراحی و شبیه سازی تحت پوشش فعالیت های ماست. از مهم ترین آن ها می توان به طراحی و شبیه سازی تمام مدارهای ترتیبی و ترکیبی با نرم افزار VHDL، طراحی و شبیه سازی ماشین های حالت، روش های RTL و ... با نرم افزار VHDL و ... اشاره نمود. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir از سال 1392 به طور حرفه ای در حال انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان می باشد.

 

طراحی و شبیه سازی در همه موضوعات جدید و پیشرفته الکترونیک

 

روش های ثبت و درخواست انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان

درخواست پروژه از طریق راه های ارتباطی


51 89 01 46 - 021    

6009 409 - 0936     

883 75 33 - 0930    

Project@elecroom.ir    

ثبت پروژه از طریق سایت


شما می توانید مستقیماً از سایت و از طریق دکمه ثبت سفارش مراحل ثبت و درخواست پروژه خود را انجام دهید.

ثبت سفارش

تماس تلفنی

اگر فرصت شما بسیار اندک است و نیاز به پاسخگویی سریع دارید، می توانید با شماره تلفن ثابت 46018951-021 و یا با شماره همراه 4096009-0936 تماس بگیرید.

1
ارسال پیام

اگر برای شما امکان تماس وجود ندارد، می توانید از طریق پیام رسان ها به شماره 3375883-0930 یک پیام شامل مشخصات و تشریح پروژه ارسال نمایید.

2
ارسال ایمیل

در صورتی که پروژه شما شامل یک مقاله، رساله، شکل، دیتا شیت و ... است، فایل خود را به همراه مشخصات و شماره تماس به آدرس Project@elecroom.ir ارسال نمایید.

3
ثبت از طریق سایت

در کنار روش های بالا، شما می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش و طی کردن تمام مراحل ثبت پروژه به طور مستقیم برای ثبت و درخواست انجام پروژه خود اقدام نمایید.

4

انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان

انجام پروژه های VHDL با آموزش رایگان

Elecroom.ir پروژه ها 0 دیدگاه , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *