انجام پروژه های HSPICE

طراحی با پیچیده ترین عناصر 

طراحی و شبیه سازی با ترانزیستورهای مختلف و المان های پیچیده در HSPICE

انجام پروژه های HSPICE

نوآوری و بهینه سازی 

ایده پردازی، نوآوری و بهینه سازی در طراحی و شبیه سازی با HSPICE

انجام پروژه های HSPICE

طراحی و شبیه سازی

طراحی و شبیه سازی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال با HSPICE


 

انجام پروژه های HSPICE

انجام پروژه های HSPICE؛ طراحی و شبیه سازی مدارهای مختلف الکترونیکی با استفاده از نرم افزار HSPICE برای کسانی که با این نرم افزار آشنایی ندارند و یا مبتدی هستند کمی دشوار و زمان بر می باشد. از این رو گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir می تواند شما را در اجرای پروژه های خود همراهی کند. انجام همه ی پروژه های HSPICE به همراه آموزش کامل مراحل طراحی و شبیه سازی پروژه مورد نظر توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir صورت می گیرد. زمینه های مختلفی برای طراحی و شبیه سازی تحت پوشش فعالیت های ماست. از مهم ترین آن ها می توان به طراحی و شبیه سازی مدارهای مجتمع آنالوگ CMOS با نرم افزار HSPICE، طراحی و شبیه سازی مدارهای مجتمع دیجیتال با نرم افزار HSPICE ، طراحی و شبیه سازی مدارهای VLSI با نرم افزار HSPICE ، طراحی مدارهای توان پایین با نرم افزار HSPICE ، طراحی مدارهای مجتمع زیرآستانه و بالای آستانه با نرم افزار HSPICE، طراحی و شبیه سازی انواع مبدل های دیجیتال به آنالوگ با نرم افزار HSPICE ، طراحی و شبیه سازی انواع مبدل های آنالوگ به دیجیتال با نرم افزار HSPICE و ... اشاره نمود. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir از سال 1392 به طور حرفه ای در حال انجام پروژه های HSPICE می باشد. تا به حال بیش از 2000 پروژه مختلف طراحی و شبیه سازی با نرم افزار HSPICE توسط گروه آموزشی و پژوهشی سایت Elecroom.ir به طور کامل و با موفقیت انجام شده است.

گروه HSPICE سایت در تلگرام

در انجمن تخصصی HSPICE عضو شوید... 

گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir به منظور فراهم آوردن یک بستر مناسب جهت تبادل اطلاعات، پرسش و پاسخ، اشتراک گذاری و رفع مشکلات مربوط به نرم افزار HSPICE، یک گروه (انجمن) تخصصی در اپلیکیشن تلگرام ایجاد کرده است تا شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی بتوانید سوالات خود را مطرح و بدون دریافت هزینه در سریعترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت کنید.

آدرس کانال تلگرام سایت: ELECROOM@

روش های ثبت و درخواست انجام پروژه های HSPICE

درخواست پروژه از طریق راه های ارتباطی


51 89 01 46 - 021    

6009 409 - 0936     

883 75 33 - 0930    

Project@elecroom.ir    

ثبت پروژه از طریق سایت


شما می توانید مستقیماً از سایت و از طریق دکمه ثبت سفارش مراحل ثبت و درخواست پروژه خود را انجام دهید.

 

ثبت سفارش

تماس تلفنی

اگر فرصت شما اندک است و نیاز به پاسخگویی سریع دارید، می توانید با شماره ثابت 46018951-021 و یا با شماره همراه 4096009-0936 تماس بگیرید.

1
ارسال پیام

اگر برای شما امکان تماس وجود ندارد، می توانید از طریق پیام رسان ها به شماره 3375883-0930 یک پیام شامل مشخصات و تشریح پروژه ارسال نمایید.

2
ارسال ایمیل

در صورتی که پروژه شما شامل یک مقاله، رساله، شکل، دیتا شیت و ... است، فایل خود را به همراه مشخصات و شماره تماس به آدرس Project@elecroom.ir ارسال نمایید.

3
ثبت از طریق سایت

در کنار روش های بالا، شما می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش برای ثبت و درخواست انجام پروژه خود اقدام نمایید.

4