انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان

انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان

انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir


طراحی و شبیه سازی در زمینه قطعات نیمه رسانا با SILVACO

طراحی و شبیه سازی در زمینه الکترونیک نوری با SILVACO

طراحی و شبیه سازی در زمینه سلول های خورشیدی با SILVACO

طراحی و شبیه سازی در زمینه مرتبط با اپتیک و لیزر با SILVACO

انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان

 

انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان

انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان؛ نرم افزار SILVACO، یک نرم افزار بسیار قدرتمند و با قابلیت بالا برای طراحی و شبیه سازی ساخت افزاره های نیمه رسانا همچون ترانزیستورها و مشخصیه یابی و اندازه گیری این قطعات می باشد. با استفاده از نرم افزار SILVACO شما می توانید مراحل مختلف ساخت قطعات نیمه رساناها مانند Oxidation، Deposition، Lithography، Etching و ... را اجرا نمایید. طراحی و شبیه سازی ساختارها، المان ها و افزاره های مختلف الکترونیکی با استفاده از نرم افزار SILVACO برای کسانی که با این نرم افزار آشنایی ندارند و یا مبتدی هستند کمی دشوار و زمان بر می باشد. از این رو گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir می تواند شما را در اجرای پروژه های خود همراهی کند. انجام همه ی پروژه های SILVACO به همراه آموزش کامل مراحل طراحی و شبیه سازی پروژه مورد نظر توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir صورت می گیرد. زمینه های مختلفی برای طراحی و شبیه سازی تحت پوشش فعالیت های ماست. از مهم ترین آن ها می توان به طراحی و شبیه سازی تمام قطعات الکترونیکی مانند ترانزیستورهای اثرمیدانی، ترانزیستورهای فرکانس بالا، دیودها و ... با نرم افزار SILVACO، طراحی و شبیه سازی زمینه های مختلف مانند آشکارسازها، سلول های خورشیدی، لیزر و ... با نرم افزار SILVACO و ... اشاره نمود. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir از سال 1392 به طور حرفه ای در حال انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان می باشد.

 

طراحی و شبیه سازی در همه موضوعات جدید و پیشرفته الکترونیک

 

روش های ثبت و درخواست انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان

درخواست پروژه از طریق راه های ارتباطی


51 89 01 46 - 021    

6009 409 - 0936     

883 75 33 - 0930    

Project@elecroom.ir    

ثبت پروژه از طریق سایت


شما می توانید مستقیماً از سایت و از طریق دکمه ثبت سفارش مراحل ثبت و درخواست پروژه خود را انجام دهید.

ثبت سفارش

تماس تلفنی

اگر فرصت شما بسیار اندک است و نیاز به پاسخگویی سریع دارید، می توانید با شماره تلفن ثابت 46018951-021 و یا با شماره همراه 4096009-0936 تماس بگیرید.

1
ارسال پیام

اگر برای شما امکان تماس وجود ندارد، می توانید از طریق پیام رسان ها به شماره 3375883-0930 یک پیام شامل مشخصات و تشریح پروژه ارسال نمایید.

2
ارسال ایمیل

در صورتی که پروژه شما شامل یک مقاله، رساله، شکل، دیتا شیت و ... است، فایل خود را به همراه مشخصات و شماره تماس به آدرس Project@elecroom.ir ارسال نمایید.

3
ثبت از طریق سایت

در کنار روش های بالا، شما می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش و طی کردن تمام مراحل ثبت پروژه به طور مستقیم برای ثبت و درخواست انجام پروژه خود اقدام نمایید.

4

انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان

انجام پروژه های SILVACO با آموزش رایگان

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *