انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان

انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان

انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir


طراحی و شبیه سازی انواع ماژول های نیمه رسانا با COMSOL

طراحی و شبیه سازی انواع ماژول های MEMS و NEMS با COMSOL

طراحی و شبیه سازی انواع ماژول های امواج رادیویی با COMSOL

طراحی و شبیه سازی انواع ماژول های میکروفلودیکس با COMSOL

انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان

 

انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان

انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان؛ نرم افزار کامسول (COMSOL Multiphysics) یک محیط ارتباطی قدرتمند برای ایجاد مدل ها و حل تمامی مسائل و سوالات مهندسی و علمی می باشد. نرم افزار COMSOL Multiphysics دارای محیط Desktop یک پارچه و قدرتمندی است که با استفاده از مدل ساز Model Builder دید کامل از مدل و امکان دسترسی به تمامی قابلیت ها آن در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از نرم افزار COMSOL Multiphysics شما می توانید مدل های متداول برای یک نوع از فیزیک خاص را توسعه داده و در مدل های Multiphysic، تاثیر فیزیک های کوپل شده که حل آن ها به طور همزمان می باشد را انجام دهید. طراحی و شبیه سازی مدل های مختلف الکترونیکی با استفاده از نرم افزار COMSOL برای کسانی که با این نرم افزار آشنایی ندارند و یا مبتدی هستند کمی دشوار و زمان بر می باشد. از این رو گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir می تواند شما را در اجرای پروژه های خود همراهی کند. انجام همه ی پروژه های COMSOL به همراه آموزش کامل مراحل طراحی و شبیه سازی پروژه مورد نظر توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir صورت می گیرد. زمینه های مختلفی برای طراحی و شبیه سازی تحت پوشش فعالیت های ماست. از مهم ترین آن ها می توان به طراحی و شبیه سازی موضوعات نیمه رساناها با نرم افزار COMSOL، طراحی و شبیه سازی موضوعات MEMS و NEMS با نرم افزار COMSOL، طراحی و شبیه سازی موضوعات فرکانس بالا با نرم افزار COMSOL، طراحی و شبیه سازی موضوعات الکتروشیمی با نرم افزار COMSOL، طراحی و شبیه سازی موضوعات مایکروفلویدیکس از نرم افزار COMSOL و ... اشاره نمود. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir از سال 1392 به طور حرفه ای در حال انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان می باشد.

 

طراحی و شبیه سازی در همه موضوعات جدید و پیشرفته الکترونیک

 

روش های ثبت و درخواست انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان

درخواست پروژه از طریق راه های ارتباطی


51 89 01 46 - 021    

6009 409 - 0936     

883 75 33 - 0930    

Project@elecroom.ir    

ثبت پروژه از طریق سایت


شما می توانید مستقیماً از سایت و از طریق دکمه ثبت سفارش مراحل ثبت و درخواست پروژه خود را انجام دهید.

ثبت سفارش

تماس تلفنی

اگر فرصت شما بسیار اندک است و نیاز به پاسخگویی سریع دارید، می توانید با شماره تلفن ثابت 46018951-021 و یا با شماره همراه 4096009-0936 تماس بگیرید.

1
ارسال پیام

اگر برای شما امکان تماس وجود ندارد، می توانید از طریق پیام رسان ها به شماره 3375883-0930 یک پیام شامل مشخصات و تشریح پروژه ارسال نمایید.

2
ارسال ایمیل

در صورتی که پروژه شما شامل یک مقاله، رساله، شکل، دیتا شیت و ... است، فایل خود را به همراه مشخصات و شماره تماس به آدرس Project@elecroom.ir ارسال نمایید.

3
ثبت از طریق سایت

در کنار روش های بالا، شما می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش و طی کردن تمام مراحل ثبت پروژه به طور مستقیم برای ثبت و درخواست انجام پروژه خود اقدام نمایید.

4

انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان

انجام پروژه های COMSOL با آموزش رایگان

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *