انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان

انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان

انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir


طراحی Layout انواع مدارهای مجتمع آنالوگ با Microwind

طراحی Layout انواع مدارهای مجتمع دیجیتال با Microwind

طراحی Layout انواع مدارهای مرکب (آنالوگ-دیجیتال) با Microwind

طراحی Layout انواع مدارهای مجتمع فرکانس بالا با Microwind

انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان

 

انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان

انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان؛ پیاده سازی یک مدار مجتمع در طی مراحل مختلف انجام می گیرد. به دست آوردن چینش مدار یکی از مراحل مهم به شمار می رود. این کار می تواند به صورت دستی و یا خودکار با استفاده از ابزارهای موجود انجام شود. با استفاده از نرم افزار Microwind می توان طراحی مدار را به صورت دستی و اتوماتیک انجام داد. اما طراحی و شبیه سازی جانمایی (Layout) مدارهای مجتمع مختلف آنالوگ و دیجیتال با استفاده از نرم افزار Microwind برای کسانی که با این نرم افزار آشنایی ندارند و یا مبتدی هستند با توجه به حجم بسیار بالای امکانات و کاربردهای نرم افزار Microwind آشنایی با تمام جزئیات و قابلیت های آن، کمی دشوار و زمان بر می باشد. از این رو گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir می تواند شما را در اجرای پروژه های خود همراهی کند. انجام همه ی پروژه های Microwind به همراه آموزش کامل مراحل طراحی و شبیه سازی پروژه مورد نظر توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir صورت می گیرد. زمینه های مختلفی برای طراحی جانمایی تحت پوشش فعالیت های ماست. از مهم ترین آن ها می توان به طراحی Layout مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال با نرم افزار Microwind، طراحی Layout مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال فرکانس بالا با نرم افزار Microwind، طراحی Layout مدارهای توان پایین با نرم افزار Microwind، طراحی طراحی Layout انواع فیلترها با Microwind، طراحی Layout انواع مبدل های دیجیتال به آنالوگ با نرم افزار Microwind، طراحی Layout انواع مبدل های آنالوگ به دیجیتال با نرم افزار Microwind و ... اشاره نمود. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir از سال 1392 به طور حرفه ای در حال انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان می باشد.

 

طراحی Layout با قطعات پیچیده و جدید الکترونیک

 

روش های ثبت و درخواست انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان

درخواست پروژه از طریق راه های ارتباطی


51 89 01 46 - 021    

6009 409 - 0936     

883 75 33 - 0930    

Project@elecroom.ir    

ثبت پروژه از طریق سایت


شما می توانید مستقیماً از سایت و از طریق دکمه ثبت سفارش مراحل ثبت و درخواست پروژه خود را انجام دهید.

ثبت سفارش

تماس تلفنی

اگر فرصت شما بسیار اندک است و نیاز به پاسخگویی سریع دارید، می توانید با شماره تلفن ثابت 46018951-021 و یا با شماره همراه 4096009-0936 تماس بگیرید.

1
ارسال پیام

اگر برای شما امکان تماس وجود ندارد، می توانید از طریق پیام رسان ها به شماره 3375883-0930 یک پیام شامل مشخصات و تشریح پروژه ارسال نمایید.

2
ارسال ایمیل

در صورتی که پروژه شما شامل یک مقاله، رساله، شکل، دیتا شیت و ... است، فایل خود را به همراه مشخصات و شماره تماس به آدرس Project@elecroom.ir ارسال نمایید.

3
ثبت از طریق سایت

در کنار روش های بالا، شما می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش و طی کردن تمام مراحل ثبت پروژه به طور مستقیم برای ثبت و درخواست انجام پروژه خود اقدام نمایید.

4

انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان

انجام پروژه های Microwind با آموزش رایگان

Elecroom.ir پروژه ها , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,