تدریس خصوصی مدارهای منطقی

تدریس خصوصی مدارهای منطقی

تدریس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir


تدریس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال)

 

چرا تدریس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال)

سیستم های دیجیتال در زندگی روزانه بشر نقش برجسته ای دارند و به این دلیل ما دوره تکنولوژی فعلی را عصر دیجیتال می خوانیم. سیستم های دیجیتال در مخابرات، تجارت، کنترل ترافیک، هدایت سفینه های فضایی، اعمال جراحی، هواشناسی، اینترنت و بسیاری از دیگر زمینه های تجاری، صنعتی و علمی به کار می روند. ما از تلفن های دیجیتال، دیسک های چندمنظوره دیجیتال، دوربین های دیجیتال، افزاره های دستی، و البته کامپیوترهای دیجیتال استفاده می کنیم. یکی از وییگی های سیستم دیجیتال توانمندی آن ها در نمایش و دستکاری عناصر گسسته اطلاعاتی است. از این رو آموزش سیستم های دیجیتالی به طور خیلی ویژه حس می شود. از همین رو، درس مدارهای منطقی، یکی از مهم ترین دروس دانشگاهی در مقطع کارشناسی می باشد. درس مدار منطقی در رشته های علوم پایه و مهندسی به صورت تئوری و کاربردی در مباحث مختلف علمی درون رشته ای کاربرد دارد. به همین دلیل درس مدار منطقی (تدریس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال)) از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

سرفصل ها

درس مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) مباحث زیر را پوشش می دهد. در واقع تدریس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) شامل ده سرفصل می شود. این سرفصل ها در زیر آمده است. در کلاس های خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) این سرفصل ها به صورت کامل بررسی و به تفصیل به آن ها پرداخته می شود:

سیستم های دودویی

جبر بول و گیت های منطقی

حداقل سازی در سطح گیت

منطق ترکیبی

مدارهای منطقی ترتیبی همزمان

ثبات ها و شمارنده ها

حافظه و منطق برنامه پذیر

انتقال سطح ثباتی

مدارهای ترتیبی غیرهمزمان

مدارهای مجتمع دیجیتال

 

منابع درس

درس مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) دارای منابع مختلف مطالعاتی و آموزشی می باشد. برخی از منابع مهم و پرکاربرد که به منظور افزایش سطح علمی و توانایی دانشجویان برای تسلط کافی روی مطالب و بازدهی بیشتر سطح یادگیری در کلاس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) استفاده می شود به شرح زیر است:

کتاب طراحی دیجیتال (مدار منطقی) موریس مانو

کتاب مدار منطقی نلسون

کتاب مدار منطقی مدرسان شریف

کتاب و جزوه مدار منطقی پارسه، ماهان و ...

جزوات مدار منطقی دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف و ...

 

روش تدریس

روش تدریس گروه مدرسین سایت Elecroom.ir به صورت پویا و مبتنی بر سطح توانایی ها و معلومات دانشجو می باشد. برخی از ویژگی های کلاس های خصوصی و گروهی گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir در زیر اشاره شده است:

تدریس بر اساس منابع علمی مربوطه و شاخص

تدریس به صورت جزوه محور

تشریح و تدریس کامل درسنامه به صورت مفهومی

حل تمرین ها و مثال های بی شمار در سه سطح آسان، متوسط، دشوار

حل نمونه سوالات امتحانی، سوالات کنکور و سوالات پر ارزش منابع اصلی

تحلیل مسائل مفهومی

جمع بندی، خلاصه نویسی و دوره

تمرین (ایجاد) روشی خاص و ثابت برای حل سوالات

جلسات حل تمرین

جلسات رفع اشکال

 

ویژگی مدرسین

گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir به منظور افزایش سطح علمی دانشجویان و محصلین، در طول سال اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و گروهی دروس رشته برق در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دروس مشترک بین رشته ها می کند. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir دارای یک کادر تدریس مجرب و بسیار حرفه ای است. مدرسین گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir با حساسیت بسیار بالا انتخاب شده اند. مبنای این انتصابات به شرح زیر است:

سابقه تدریس بالا

تدریس بسیار روان

قدرت انتقال مطالب بسیار بالا

تسلط کامل بر تمامی مطالب و پوشش همه ی مباحث در ارائه

تفهیم همه مطالب

زمان بندی بهینه کلاس

رعایت حقوق دانشجو

موجه بودن و پایبندی به اصول اخلاقی

 

راه های ارتباطی

برای اخذ کلاس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) (تدریس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال)) می توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام کنید:

 

لیست مدرسین

برای کسب اطلاعات مدرسین تدریس خصوصی مدارهای منطقی (مدارهای دیجیتال) و انتخاب هریک از آن ها برای برگزاری کلاس مورد نظر می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

تدریس خصوصی مدارهای منطقی موریس مانو

تدریس خصوصی مدارهای منطقی