تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP)

تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال

تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP) توسط گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir


تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP)

 

چرا تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP)

پردازش تصویر دیجیتال (DIP) دانش جدیدی است که سابقه آن پس از اختراع رایانه های دیجیتال باز می گردد. با این حال پردازش تصویر دیجیتال (DIP) در چند دهه ی اخیر از هر دو جنبه عملی و نظری پیشرفت های چشم گیری داشته است. سرعت این پیشرفت به اندازه ای بوده است که هم اکنون و پس از مدت نسبتاً کوتاه، به راحتی می توان رد پای پردازش تصویر دیجیتال (DIP) را در بسیاری از علوم و صنایع مشاهده کرد. بعضی از این کاربردها آن چنان به پردازش تصویر دیجیتال (DIP) وابسته هستند که بدون آن اساساً قابل استفاده نمی باشند. از این رو می توان گفت پردازش تصویر دیجیتال (DIP) بسیار کاربردی می باشد و یادگیری پردازش تصویر دیجیتال (DIP) (تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجتال) برای دانشجویان و حتی محققین رشته برق به ویژه گرایش الکترونیک از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

سرفصل ها

کتاب پردازش تصویر دیجیتال (DIP) مباحث زیر را پوشش می دهد. درس پردازش تصویر دیجیتال (DIP) شامل نه سرفصل مختلف می شود. این سرفصل ها در زیر آمده است. در کلاس های خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP) این سرفصل ها به صورت کامل بررسی و به تفصیل به آن ها پرداخته می شود:

پیشگفتار و مقدمه

مبانی پردازش تصویر دیجیتال

تبدیل های تصویر

ارتقای تصویر

بازیابی تصویر

فشرده سازی تصویر

بخش بندی تصویر

نمایش و توصیف

تشخیص و تعبیر

 

منابع درس

درس پردازش تصویر دیجیتال (DIP) دارای منابع مختلف مطالعاتی و آموزشی می باشد. برخی از منابع مهم و پرکاربرد که به منظور افزایش سطح علمی و توانایی دانشجویان برای تسلط کافی روی مطالب و بازدهی بیشتر سطح یادگیری در کلاس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP) استفاده می شود به شرح زیر است:

کتاب پردازش تصویر دیجیتال گونزالز

کتاب پردازش تصویر دیجیتال جعفرنژاد قمی

جزوات پردازش تصویر دیجیتال دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف و ...

 

روش تدریس

روش تدریس گروه مدرسین سایت Elecroom.ir به صورت پویا و مبتنی بر سطح توانایی ها و معلومات دانشجو می باشد. برخی از ویژگی های کلاس های خصوصی و گروهی گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir در زیر اشاره شده است:

تدریس بر اساس منابع علمی مربوطه و شاخص

تدریس به صورت جزوه محور

تشریح و تدریس کامل درسنامه به صورت مفهومی

حل تمرین ها و مثال های بی شمار در سه سطح آسان، متوسط، دشوار

حل نمونه سوالات امتحانی، سوالات کنکور و سوالات پر ارزش منابع اصلی

تحلیل مسائل مفهومی

جمع بندی، خلاصه نویسی و دوره

تمرین (ایجاد) روشی خاص و ثابت برای حل سوالات

جلسات حل تمرین

جلسات رفع اشکال

 

ویژگی مدرسین

گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir به منظور افزایش سطح علمی دانشجویان و محصلین، در طول سال اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و گروهی دروس رشته برق در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دروس مشترک بین رشته ها می کند. گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir دارای یک کادر تدریس مجرب و بسیار حرفه ای است. مدرسین گروه آموزشی پژوهشی سایت Elecroom.ir با حساسیت بسیار بالا انتخاب شده اند. مبنای این انتصابات به شرح زیر است:

سابقه تدریس بالا

تدریس بسیار روان

قدرت انتقال مطالب بسیار بالا

تسلط کامل بر تمامی مطالب و پوشش همه ی مباحث در ارائه

تفهیم همه مطالب

زمان بندی بهینه کلاس

رعایت حقوق دانشجو

موجه بودن و پایبندی به اصول اخلاقی

 

راه های ارتباطی

برای اخذ کلاس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP) (تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP)) می توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام کنید:

 

لیست مدرسین

برای کسب اطلاعات مدرسین تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP) و انتخاب هریک از آن ها برای برگزاری کلاس مورد نظر می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP) گونزالز

تدریس خصوصی پردازش تصویر دیجیتال (DIP)